TIMEX S.A.
| KONTAKT
 
Kässbohrer należy do wiodących producentów naczep, które są w stanie przewieźć każdy rodzaj ładunku. W ofercie tego producenta znajdziemy:

· standardowe naczepy plandekowe w wykonaniu burtowym, kurtynowym, kurtynowym mega jak również z rynnami do przewozu stali w kręgach (coil-muldy)
· naczepy niskopodwoziowe w wykonaniu od trzyosiowych stałych do ośmioosiowych rozsuwanych,
· naczepy cysterny do przewozu paliw płynnych, chemii, bitumu i artykułów spożywczych,
· naczepy do przewozu kontenerów,
· naczepy do przewozu samochodów ciężarowych (trucktransportery),
· naczepy silosy do przewozu cementu i kruszyw
· naczepy silosy uchylne do przewozu granulatów i artykułów spożywczych
· naczepy platformy

jak również wszelkiego rodzaju naczepy specjalistyczne wykonywane na specjalne zamówienie klienta. Najwyższe wymagania co do jakości oraz najnowsze technologie produkcji tworzą podstawę dla innowacyjnych naczep, wspartych najwyższą funkcjonalnością. Obecne spektrum osiągnięć tego producenta opiera się na dziesiątkach lat doświadczeń połączonych z ewolucją produktów wynikającą z postępu technologicznego, jak również ze współpracą z klientami. Kässbohrer jako producent nowoczesnych naczep na bieżąco interesuje się zmianami na poszczególnych rynkach i polach działania swoich klientów, dzięki czemu może szybciej i lepiej reagować na ich nowe wymagania.

Centrum sprzedaży naczep KÄSSBOHRER, jak również ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny mieszczą się w Koniku Nowym przy ul. Terespolskiej 58.
 
 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Timex SA 2008
itevolution.pl
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000149974, NIP 526-02-13-681, REGON 011049911. Kapitał zakładowy spółki wynosi: 500 000 PLN, kapitał zakładowy opłacony w całości.